תמונה בתוך זכוכית – איך מבצעים חריטת תלת מימד בקריסטל?

איך מבצעים חריטת תלת מימד בקריסטל?

חריטה תלת מימדית בקריסטל ,שהיא גם יצירת תמונה בתוך זכוכית, הינה דרך מקורית ומרהיבה ללכוד את הרגע בתמונה אהובה ולחרוט אותה, או למעשה לפסלה, בשלושה ממדים בתוך קריסטל צלול. החריטה מתבצעת כבמטה קסם בעומק הקריסטל, ללא כל נגיעה או שינוי של פניו השקופים והמבריקים. ניתן לחרוט כל תמונה בתוך זכוכית, צילום או כיתוב הרצויים לך, בכל עיצוב בו תבחרו, כדוגמת לוגו של חברה או ציור אהוב. בין אם היא ניתנת כשי במסיבת פרידה, כמזכרת לאדם אהוב, כפרס או אפילו מחולקת לאורחים בחתונה, אין ספק שחריטה תלת ממדית בתוך קריסטל מהווה מתנה נפלאה שאין דומה לה. חריטת הקריסטל תמיד מרגשת, מקורית ומפתיעה בכל הזדמנות ואירוע. 

מה נדרש לצורך ביצוע החריטה

קוביית קריסטל תלת מימד תמיד יכולה לבוא בחשבון כאשר מעסיק חושב על מתנות לעובדים למשל..ולענייננו, על מנת לבצע חריטה מדויקת מרהיבה ויפיפייה בקריסטל, כל מה שאנו צריכים ממך זה רק תמונה באיכות גבוהה. יש לוודא שהתמונה איננה מטושטשת, שהרזולוציה שלה גבוהה וכן שהיא מוארת היטב. אם מדובר בצילום משפחתי, ניתן לבחור תמונה בה מופיעים לכל היותר שלושה אנשים, על מנת להבטיח איכות גבוהה וחריטה ברורה. באפשרותך לבחור כל כיתוב המתאים ורצוי לך, ולצרפו, בזווית ובגרפיקה המתאימה, ליד התמונה הרצויה. אנו בחברת צחובוי נשמח לסייע לך לשפר את החדות והרזולוציה בתוכנות הגרפיקה המתאימות, וכן לבחור העיצוב והפונט המתאימים ביותר לכיתוב.

תמונה בתוך זכוכית - כיצד מתבצע תהליך החריטה?

החריטה בתוך הקריסטל נעשית באמצעות קרני לייזר מיוחדות, שקרינתן ממוקדת באופן ממוחשב לנקודה המדויקת מתחת לפני השטח של הגביש, על פי התמונה הרצויה. כל נקודה בהירה בתמונה מומרת לנקודה לבנה החרוטה ביצירה הסופית קריסטל. קרני הלייזר ממוקדות בעוצמה גבוהה על פי קואורדינטות המחושבות באופן אוטומטי, ליצירת מראה תלת ממדי. בסופו של דבר, מצטברות הנקודות באופן המשחזר את התמונה עמוק בתוך הגביש. הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית של החריטה באמצעות קרני הלייזר, אינה מותירה כל סימנים או פגמים על פני השטח של הקריסטל. למרבה הפלא תהליך החריטה כולו, המתבצע בטכנולוגיה מתקדמת לא מגע יד אדם, אורך בין דקות ספורות לשעה אחת בלבד! וכך, בתוך זמן קצר תוכלו לחזות בפלא של התמנה שבחרתם מונצחת בלב הקריסטל הצלול.

התוצר הסופי של חריטת הקריסטל

בסיום היצירה, ניתן לצפות בה מכל זווית, ולקבל מראה מפוסל, מורכב ותלת ממדי, הנאמן לעיצוב המקורי של התמונה, הצילום או הכיתוב הרצויים. המראה המרהיב והייחודי יכול לרגש מאוד, כאשר הוא לוכד רגע מיוחד המתועד בצילום, ומנציח אותו לעד כמזכרת בתוך הגביש הצלול. בשונה מצילומים רגילים, התמונה החרוטה בתוך הקריסטל איננה דוהה או מתבלה, והיא יכולה להשתמר ממש לנצח, פשוטו כמשמעו. התוצר הסופי מעניק חוויה יוצאת דופן, היוצרת אפקט של הפתעה והתפעמות, והוא מהמם ומהפנט בצלילותו המבריקה.

מגוון רחב ומרהיב של מוצרי קריסטלים בחריטה אישית

אין הגבלה למה שאפשר ליצור באמצעות חריטת תלת ממד בקריסטל! אנו בחברת צחובוי מציעים לכם מגוון רחב של מוצרים ומתנות המבוססים על חריטת קריסטל, שיכולים לעורר את הדמיון ולשובב את הלב. אצלנו תוכלו למצוא מחזיקי מפתחות גבישיים ותלת ממדים, קוביות קריסטל תלת מימד חרוטות עם וללא מעמד, ואף התקן מסתובב המאיר את הקריסטל המונח על גביו. הקריסטלים מגיעים במגוון גדלים וצורות, ואף קיימים, נוסף על הגוון השקוף גם בצבעים נוספים כדוגמת גביש כחול. כל זאת תוך חריטה ייחודית ומקורית בהזמנה אישית שלכם.

רוצים ליצור מתנה ייחודית, מרהיבה ומרגשת שאין דומה לה? צרו קשר עוד היום עם חברת צחובוי ונשמח לסייע לכם בתהליך בחירת התמונה והחריטה, כשכל מה שיוותר לכם הוא ליהנות מקריאות ההתפעמות מהקריסטל שלכם

ניתן לסכם ולומר כי בצחובוי - אנו מתמחים בהדפסה על זכוכית ובקוביות קריסטל תלת מימד

בנוסף לתמונה בתוך זכוכית בצחובוי תמצאו בין השאר: