יתרונות של שימוש במוצרי פרסום

יתרונות של שימוש במוצרי פרסום

שימוש נכון במוצרי פרסום מוביל לשיווק אפקטיבי של בית העסק ומוצריו. ישנן דרכים רבות לפרסם מוצר או רעיון. הפרסום דרך מוצרים מוחשיים בעל יתרונות רבים ויכול להיעשות בדרכים רבות בכדי להעיר את תשומת לב הלקוח לעסק ומוצריו, להגדיל מכירה וליצור הזדמנויות עסקיות. למה כדאי להשתמש במוצרי פרסום ואיך – במאמר שלפניכם.

אז מדוע כדאי להשתמש במוצרי פרסום?

  • מוצרי פרסום מוחשיים מאפשרים לך להיבדל מהרבה בתי עסק שמפרסמים את העסק שלהם לרוב על ידי מבצעים והנחות ולא על ידי מוצרים פיזיים. באופן זה אתה מעניק ללקוח ערך מוסף שהוא יכול באמת להעריך ולעשות בו שימוש.
  • מוצרי פרסום עוזרים להבדיל את המוצר או המבצע שאתה מקדם משאר המוצרים בחנות. זוהי דרך טובה גם לגרום ללקוח הפוטנציאלי לזכור את המוצר כשהוא חוזר הביתה, או כאשר הוא משתמש במוצר הפרסום. מוצרי הפרסום עוזרים להגביר את המודעות למוצר/שירותים ספציפיים ולבית העסק בחיי היום יום של הלקוח, על ידי שיבוץ לוגו או מספר מילים על מוצר שימושי. על ידי שימוש במוצרי פרסום אנו יוצרים חשיפה רחבה למוצר/ שירותים במחיר הפקה נמוך. מדובר בהשקעה משתלמת ודרך מצוינת להגביר את נאמנות הלקוח לבית העסק.
  • מוצרי הפרסום מאפשרים לך ליצור חשיפה עקבית לאורך זמן, במינימום השקעה כספית, במקום להשקיע כל פעם בקמפיין חדש בשביל ליצור מודעות עקבית לבית העסק ומוצריו. מוצר פרסום שישיג מטרה זו יהיה כזה שהלקוחות ירצו שיהיה בהישג ידם ושיביא להם תועלת.
  • בחנויות קמעונאיות קהל הלקוחות הוא לרוב קבוע, ומודע לאפשרויות הרכישה שיש לו בחנות. כאשר משתמשים במוצרי פרסום מצליחים להפתיע את הלקוח ולהוציא אותו משגרת הקנייה שלו ובכך לגרום לו להיות מופתע ולדבר על החנות ומוצריה. נחדד ונאמר כי מוצרי הפרסום מהווים כרטיסי ביקור אלטרנטיביים. במקום להשאיר ללקוח כרטיס עם פרטי העסק, אתה מעניק לו את פרטים בדרך כייפית ויצירתית.
  •  מוצרי פרסום עוזרים להתניע את תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח. כאשר יש היצע מוגבל למכירה, הדבר יכול ליצור תחושה אצל הלקוח של צמצום וחסר. תחושות מהסוג הזה לרוב לא מדרבנות קנייה. כאשר משלבים את ההיצע המוגבל עם תוכן חדש בחנות שעוזר ללקוחות להבין את היתרונות בקניית המוצר אותו אתה מקדם, נוצרת ללקוח סיבה משכנעת ומושכת לרכוש ברגע זה.
  • מוצרי פרסום נותנים לבעל העסק חלון הזדמנויות מוגבל בזמן לנסות לקדם רעיונות חדשים ומוצרים חדשים, שלולא האפשרות המוגבלת בזמן לא בטוח שהיית מקדם אותם מחשש או חוסר ודאות. על ידי מוצרי פרסום ניתן למדוד את רמת ההיתכנות והמשיכה של הרעיון והאם נדרשים עוד משאבים על מנת שאותם מוצרים יהפכו למוצרי קבע.
  • שימוש במוצרי פרסום מוחשיים מרענן את יכולות צוות העובדים שבא במגע עם קהל הלקוחות. השגרה יכולה להוביל לצוות שעובד באופן אוטומטי, ללא התשוקה למכור ולהגיע ליעדים.
  • מוצרי פרסום מאפשרים לכם לרענן את החנות ולגרום ללקוחות להתרגש. רענון הסחורה חשוב לא רק במוצרים שמנסים למכור, אלא גם במוצרי הפרסום. עליהם להיות רלוונטיים למבצע/מוצר אותו הם מקדמים, רלוונטיים לקהל היעד אליו בית העסק מכוון ובעלי תועלת.

לקוח פוטנציאלי יכול להפוך ללקוח קבוע באמצעות מוצרי פרסום. מחקרים הוכיחו שאנשים רוכשים רושם חיובי על בית עסק כאשר הם מקבלים מוצרי פרסום, וכאשר מדובר במוצרים טובים בעלי ערך מוסף, כאשר רבים מהם הצהירו כי עשו בהם שימוש יומיומי. הגברת מודעות, מכירה ומקוריות חשובה ותורמת רבות לבית העסק. לכן, גם חשוב להעניק מתנות לעובדים אשר משאירות את בית העסק בראש מעייניהם תוך הענקת מוצר בעל ערך מוסף

מרגישים שבא לכם עוד מידע לגבי הזמנת מוצרים מותאמים אישית? צרו קשר!

 

בצחובוי תמצאו בין השאר:

גביעים 

סמלים של חברות 

מגיני הוקרה

צלחות אליפות

ומתנות לעובדים

[caption id="attachment_5523" align="alignnone" width="300"]מוצרי פרסום מוצרי פרסום[/caption]