מגיני הוקרה

מגיני הוקרה - לא רק למפקדים

לרוב כשמדברים על מגיני הוקרה, האסוציאציה הראשונה שעולה היא על מתנה מתקופות שונות של השירות הצבאי: סיום טירונות, סיום קורס קצינים, סיום שירות ועוד.
אבל האמת היא שמיגני הוקרה קיימים בעיצובים שונים ומיוחדים ומשמשים להבעת הערכה שיכולה להתאים לעוד הרבה אירועים ואנשים נוספים.

למי אפשר להעניק מגן הוקרה?

הכלל המנחה מאחורי הענקת מגיני הוקרה הוא הרצון לבטא מעבר לשי הערכה באופן כזה שיהוה דגל ותזכורת גם למי שהמגן מיועד עבורו ובעיקר כסמל לכל מי שיצפה בו. המגן משרת לא פעם כדוגמא אישית לקיומם של ערכים שאותם ראוי לשמר. אם נהוג לומר שהברכה חשובה לפעמים אפילו יותר מהמתנה, במקרה של מגן הוקרה הברכה היא עיקר המתנה. הטקסט שייחרט על המגן ויישאר לתמיד חקוק עליו הוא הביטוי לרמת ההערכה וההוקרה שלכם כלפי האדם והעשייה שלו, שלכבודה הוא מוענק לו. רובנו לא זוכרים לבטא את ההערכה שלנו לאנשים מסביבנו שחשובים לנו ולפעמים הענקת מגן הוקרה בתאריך מיוחד או ביום הולדת או אפילו סתם כך יכול להיות מחווה משמעותית מאוד. מגיני הוקרה משמשים ציון דרך משמעותי שאותו הרבה פעמים נרצה להעניק לאדם שסיים את תפקידו במסגרת אירועי הפרידה ממנו, אם ביציאה לגמלאות לאחר עבודה ממושכת, אם לאחר החלמה ממחלה לצוות המטפלים, אם לאחר שנות התנדבות או פעילות במסגרות שונות, או לאחר הישג משמעותי שהגעתם אליו בזכות לעזרה מאדם אחר. וכמובן כאות הוקרה קבוצתי לאדם שתרצו לבטא כלפיו תודה מיוחדת במסגרת הקבוצתית - מורה של כיתה /מנהל ביה"ס, מפקד , מדריך, וכמובן לאדם שהגיע להישג משמעותי במסגרת פעילות מקצועית , ספורטיבית או חברתית.

מתנה מקורית במיוחד תוכל להיות מגן הוקרה גם לאחד ההורים או בני הזוג ואפילו הילדים ושאר בני המשפחה – ולחבר טוב לרגל אירוע מיוחד או אפילו בלי סיבה מיוחדת.

סוגים שונים של מגיני הוקרה

אם בעבר למגיני הוקרה היה עיצוב יחסית שכיח, היום קיימים סוגים שונים חומרים ועיצובים שונים ומגוונים שמהם ניתן לייצר מגיני הוקרה.
כמובן שגם המגנים ולוחות הוקרה מעץ הקלאסיים, שניתן להזמין במבחר עיצובים ולבור גם מגני הוקרה בקופסא מהודרת מקטיפה בצבע כחול או אדום, עם הקדשה חרוטה על לוח, שיכולה להתאים להעניק גם לאורח חשוב שמגיע מחו"ל, או בנסיעת עסקים. כיום ניתן לייצר גם מגיני הוקרה זכוכית בצורות שונות מלבן עיגול לב לוח דק או צורת קופסא או חרוט, בגדלים שונים וצבעים שעליהם מבחר אפשרויות לשלב חריטה, או הדפסה בצבעים. או אם תרצו לעצב מגנים בצורות יותר מיוחדות וצבעוניות ניתן לייצר מגיני אקריל ולשלב לפעמים גם הדפסה צבעונית או תמונה. וכמובן שניתן לעשות שימוש גם בצלחות הוקרה או במסגרות למזכרת שאותם יש לתלות על הקיר וכמובן מבחר גדול של אפשרויות של לוחות טרנספורמציה להדפס דיגטלי / חריטה שניתן לשלב אותם על אחד המגנים או לייצר בנפרד.

איך מתאימים את מגן ההוקרה לאדם /לאירוע?

מגן ההוקרה מיועד להבעת ההערכה לאדם אחר, אך במקרים מסוימים הענקת מגן היא מסורת שיש לשמר בחירת המגן לא תמיד לוקחת בחשבון את השימוש שהאדם שיקבל אותה יעשה בו. יש לתת את הדעת גם על השימוש במגן לאחר קבלתו ולנסות כמה שיותר להתאים אותו לשימוש העתידי שיוכל האדם לעשות בו. במקרה של אדם העובד במשרד שיש בו אפשרות הן לתלייה של מסגרת או לוח על הקיר והן למקם את המגן על שידה הבחירה שלכם תהיה בהתאם למגבלות התקציב וההעדפה העיצובית. במקרים בהם אין למי שיקבל את המגן קיר או מדף או שהוא עתיד לנסוע עדיף לבחור בצלחת הוקרה או במגן מתכת שלא ישבר בקלות. כמובן שבמחוות רומנטיות הבחירה בצורות כמו לב יתאימו בעוד שהענקת לב למפקד בצבא עשויה לא תמיד לקלוע.

למומחים שלנו ניסיון רב שנים בייצור מגני הוקרה ומתנות אישיות והם ישמחו להמליץ ולייעץ לכם מניסיונם ולעזור לכם לבחור את המתנה המושלמת במגבלות התקציב, הזמן והאפשרויות.

[caption id="attachment_5772" align="alignnone" width="300"]מגיני הוקרה מגיני הוקרה[/caption]