מדליות לילדים

מדליות לילדים – מתנה מיוחדת לילדיכם

חשבו על זה כך: אתם ילדים, ואתם מקבלים מדליה ממבוגר, אשר מברכת אתכם ומציינת הישג ראוי לציון שהגעתם אליו. על גבי המדליה חקוקה הקדשה אישית הקשורה לתחרות או לאירוע הקורה בימים אלה ממש. אירוע חשוב ומשמעותי בשבילכם. איך תגיבו מול סיטואציה כזאת? מובן שתתגאו. מובן שתשמחו. מובן שתתרגשו. מובן שתרצו לתלות את המדליה במקום קרוב לעין (וקרוב ללב). בכל זאת, לא בכל יום אתם זוכים לזכות הזאת. לא בכל יום אתם נהנים מהסיטואציה הזאת, שתמשים ותלווה אתכם בעתיד. כן, זה הכוח הרב שיש למדליות לילדים.

מדליות לילדים: מה זה בכלל אומר?

מדליות לילדים, כשמן כן הן. מדליות המיועדות לילדים. הן יכולות להתאים בדיו במסגרות כמו חוגים ותחרויות (חשבו על אליפות ג'ודו, טניס, התעמלות אמנותית וכדומה). מדליות לילדים יכולות גם להתאים במסגרת בית ספרית, ולהוות יופי של חיזוק חיובי בעבור ילדים (למשל, הילד שקיבל את הציון הכי גבוה במבחן, הילד שהציג את השיפור הכי משמעותי וכדומה). הכי חשוב, אולי – גם הורים יכולים לעשות שימוש במדליות לילדים ולהזמין אחת לילדים שלהם. כן, אין שום סיבה לא ללכת על טקס ביתי לכבודו של ילד שנגמל מחיתולים, שמתחיל כיתה א' או שקיבל תעודה טובה. יש הרבה משמעות לרגע שבו ההורים והמשפחה חוגגים את ההישגים וההצלחה – גם אם מדובר בפורום ביתי ומצומצם.

אז מה עושים כשמעוניינים במדליות לילדים?

מדליות לילדים זה לא הזמן להתפשר. אחרי הכל, מדובר בחפץ סנטימנטלי שהילדים ודאי ישמרו בחדרם במשך שנים רבות, ואפילו כשייתקלו בו בעוד עשורים, הם ייזכרו ברגע ההוא שקיבלו אותו בגאווה וערגה. אתם לא יכולים להתפשר. אתם לא יכולים להסתפק במדליות תוצרת בית. אתם רוצים מתכת שתיראה מקצועית ואסתטית. אתם רוצים חקיקה שתיראה טובה וברורה, מקצועית וללא פשרות. אתם רוצים גם שרשרת שתצטרף למדליה. בקיצור, עכשיו זה לא הזמן לעגל פינות.

צחובוי מציעים מדליות לילדים שמצליחות לקלוע בול לכוונה שלכם. שנים רבות של השקעה, שכלול, הקפדה ולמידה של התחום הצליחו לעשות את שלהן (אלא מה). בצחובוי תמצאו את מיטב המכשירים שיצליחו לייצר מדליות לילדים ללא רבב, כאלה שיעלו בקנה אחד עם מה שראיתם בעיני רוחכם, מבלי לסטות ימינה ושמאלה. אין מדובר במובן מאליו – בצחובוי מבצעים הטבעות וחקיקות על מגוון חומרי גלם, וברור שלכל אחד מהם יד צרכים ומאפיינים משלהם. עדיין, צחובוי פיצחו גם את נושא המדליות לילדים, ומייצרים מדליות אידיאליות, במיוחד בשבילכם.

אתם מוזמנים לבחור, לעצב, לתת דרור לחזון ולמה שהיה לכם בראש, והצוות המקצועי של צחובוי כבר יגרום לחלום שלכם לקרום עור וגידים. בכל זאת, מדובר בחפץ שצפוי להתנוסס בחדרו של ילד במשך שנים רבות. עכשיו זה לא הזמן להתפשר על פחות ממושלם.

אז כאשר אנו עומדים בפני החלטה על מדליות לילדים של צחובוי, למה לצפות בעצם?

דבר ראשון, צרו קשר עם הצוות של צחובוי וספרו להם שאתם מעוניינים במדליות לילדים. מכאן והלאה, אתם בידיים הכי טובות שיש. הצוות ינחה אתכם באמצעות שאלות מכוונות: כמה ילדים יקבלו את המדליה, מה תרצו שיהיה כתוב על המדליה, מה הגודל, מה האירוע, בעוד כמה זמן תתקיים חלוקת המדליה, והן הלאה.

אתם תקבלו מסגרת זמן והסבר על כל מה שעליכם לספק (טקסט, לוגו וכן הלאה), ו... התהליך יוצא לדרך. בסיומו של התהליך הקצר תקבלו מדליות שהן בול כמו שרציתם וחלמת, ללא רבב, עם הקדשה או טקסט יפה ואסתטי. כל מה שילד רוצה – הכרה, אהבה, חגיגה של ההישגים שלו, וכמובן חפץ קטן אך גדול שהוא ישמור איתו, קרוב אליו, אפילו בעוד שנים רבות. אין יותר כיף מזה.

[caption id="attachment_2562" align="alignnone" width="300"]מדליות לילדים \[/caption]