מוצרי קידום מכירות ואתם מוכנים ל-2021

מוצרי קידום מכירות. בואו נדבר על זה.

בשנים החולפות הם הפכו באופן הדרגתי מעוד עניין נחמד שכיף לקבל על הדרך למאסט של ממש. בימינו זו כבר לא בושה לצפות מבעל עסק שיחלק לנו מוצרי קידום מכירות. סגרתם עסקה גדולה? הנה לכם שי צנוע שילווה אתכם ויעמוד לרשותכם. אתם מתעניינים בסגירת עסקה גדולה? גם כאן, אתם יכולים לצפות לקבל משהו סמלי מהעסק שבו העסקה תתקיים. כן. מפה לשם, מוצרי קידום מכירות הם כבר הסטנדרט. הדבר הכי טבעי ומתבקש שיש.

רגע לפני 2021, מוצרי קידום מכירות בכל מקום

בסופו של דבר, המוצרים הללו – כשמם כן הם. הם נועדו לבעלי עסק שמעוניינים להגדיל את המכירות שלהם. בין אם מדובר בדרך ישירה ובין אם מדובר בדרך עקיפה, האמצעי הזה הפך לרווח ולגיטימי במיוחד, כזה שהשתלב בנוף בצורה מהממת והפך, כאמור, למאסט.

תארו לכם מצב כזה: הגעתם לבנק או לסוכנות רכב וקיבלתם מהם דיסק און קי או מחברת ועליהם מוטבע שם העסק. מעכשיו, בפעם הבאה שתצטרכו את המוצרים הללו (ובמוקדם או במאוחר תצטרכו, כמובן. מדובר במוצרים שכל אחד צריך), עומד לרשותכם המוצר, זמין ונחמד ומוכן לפעולה. נחסך מכם הצורך לצאת ולקנות אותם במיוחד בחנות. האמת, זה רק קצה הקרחון.

נגיד ואתם משתמשים באותו מוצר חביב וסמלי שקיבלתם. בכל פעם שתשלפו אותו, אפילו אם לא תחשבו על זה באופן פעיל, אינטואיטיבית יקפוץ לכם הרגע שבו קיבלתם את המוצר. תיזכרו בהצעה שקיבלתם, בשירות שקיבלתם, בסיטואציה כולה ותגידו "היי, מה באמת קורה עם ההצעה והשירות שקיבלתי? אולי באמת אלך על זה ואבצע את הרכישה?", לחילופין, אנשים אחרים יראו את השם של החברה מתנוסס על גבי אותו המוצר. אולי אותה שליפה רנדומלית תגרום להם לחשוב על החברה בתת המודע שלהם, ואולי דבר יוביל לדבר והם יהפכו בעצמם ללקוחות. זה קורה לא פעם וכבר היו דברים מעולם.

בקיצור, כמו שאמרנו, המוצרים הללו נמצאים בכל מקום שאליו תפנו את המבט.

מוצרי קידום מכירות במשרד

למען האמת, לא רק הלקוחות שלכם או הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יכולים לשמש כסוכני מכירות שלכם, אפילו מבלי להיות ערים לכך. רגע לפני 202, חשוב שתדעו - אפילו העובדים שלכם מסוגלים לעשות זאת, באהבה רבה ולא פחות חשוב, ללא מאמץ.

כשמדובר במוצרי קידום מכירות, נגיד והעטים שעומדים לרשות העובדים הם לא עטים רגילים שנקנו בחנות למוצרי משרד אלא יוצרו בהזמנה אישית, כך שכעת הם נושאים את שמו של המותג. יש לזה קטע. בכל פעם שהעובד ייקח לו עט לתומו, הוא יתרשם מתשומת הלב לפרטים ומההשקעה. החיבור שלו למקום העבודה יודגש ביתר שאת. על אחת כמה וכמה העניין בולט אם מגיע אליכם לקוח או קולגה למשרד ורואה את ההשקעה – כוסות, עטים, מחברות ודיסק און קי שעל כולם מתנוסס לוגו החברה. יש לזה אימפקט.

עכשיו דמיינו לעצמכם מצב כזה. העובדים בעצמם לוקחים את המוצרים הללו הביתה איתם. לוקחים את המחברת שעליה כתובות המשימות שלהם. לוקחים את העט מבלי משים (ברור!). מכאן והלאה, הם משמשים כסוכני מכירות לכל דבר. מפיצים את הבשורה. נכון, יתכן והאנשים מסביבם שיראו את השם על אותם מוצרי קידום מכירות יתחילו לשאול שאלות, להסתקרן, לקבל המלצות וחוות דעת, והנה – המטרה הושגה במלואה.

בעצם מדובר בעניין די פשוט. יש הרבה יותר מדרך אחת לפרסם את עצמכם. הרבה הרבה יותר מדרך אחת. דווקא הדרך הפשוטה והמרעננת, כמעט מבלי משים, האינטואיטיבית והפשוטה, יכולה לקחת אתכם הכי רחוק שיש.

מוצרי קידום מכירות באירועים מיוחדים

אם בשגרה אותם המוצרים יכולים לקחת אתכם דרך ארוכה, תארו לעצמכם מה קורה באירועים מיוחדים.

נגיד וארגנתם יום כיף או יום ספורט משרדי. סביר להניח שתרצו על הדרך לפנק את העובדים. לתת להם איזה שי צנוע שיציין את המאורע. במקרה כזה, הבחירה בחולצה או אפילו בכובע היא די אינטואיטיבית. אתם רוכשים לעובדים שלכם פריט לבוש, הם בתורם לובשים את אותו הפריט באותו אירוע (יום ספורט, יום כיף, אירוע וכן הלאה), והוא נשאר אצלם. מהר מאד הם ימצאו את עצמם עושים שימוש באותו בגד. אולי כפיג'מה. אולי לריצה. אולי לחדר הכושר. אולי אפילו כבגד לגיטימי לכל דבר ברחוב.

האימפקט של מוצרי קידום מכירות הוא אדיר, לא פחות! בדיוק ברגע שבו העוברים והשבים לא שמים לב לזה, השם שלכם מתנוסס לו בגאון. מי אמר שהדרך היחידה שבה העוברים והשבים ייחשפו למותג שלכם היא דרך פרסומת מוגדרת כמו מודעה בפייסבוק, בעיתון או בטלוויזיה? דווקא טשטוש הגבולות, החשיפה ברגע המפתיע והבלתי צפוי, יכולה לעשות את כל ההבדל. החולצה הפשוטה והרגילה הזאת שעליה מתנוסס השם של המותג יכולה לקחת אותו רחוק.

בקיצור, 2021 בפתח. לאף אחד אין ספק בש-2021 מוצרי הפרסום הללו ימשיכו לככב. אל תישארו מאחור וגלו גם אתם מה המוצרים הללו יכולים לעשות לטובת העסק שלכם.

[caption id="attachment_5370" align="alignnone" width="276"]מוצרי קידום מכירות מוצרי קידום מכירות[/caption]
-