מחזיקי מפתחות של יחידות צבאיות

כל מה שרציתם לדעת על מחזיקי מפתחות

למרות שהעולם מתקדם וטכנולוגי ובבתי המלונות בכל העולם כבר נועלים את הדלת עם כרטיס אלקטרוני, במרבית הבתים עדיין עושים שימוש במפתחות. ולא רק בבתים, גם למכוניות, לדואר ולמשרד. כמו שיש לאדם אחד מספר כרטיסי אשראי, כך יש לנו גם מבחר שלם של מפתחות וכדי לשמור עליהם שלא יאבדו נהוג זה מכבר לאגד אותם באמצעות מחזיקי מפתחות.

מחזיק מפתחות לכל אירוע ומטרה

 

את צורתם של המפתחות אנחנו לא קובעים, אבל את האופן שבו יראה צרור המפתחות שלנו כן.
מחזיק המפתחות הוא הדרך שלנו להוסיף את האישיות שלנו לפריטים החשובים ביותר שלנו.
לרוב מחזיק מפתחות יהיה גם בעל ערך סנטימנטלי מפני שנקבל אותו מאדם יקר או באירוע משמעותי- סוף מסלול בצבא, מהחבר /מההורים /מהילדים ליום הולדת משמעותי, מחזיק מפחות שמזכיר לנו אדם או אירוע חשוב ועוד.
לא לחינם מחזיקי המפתחות הם אחת מהמתנות הפופולאריות ביותר.
ניתן למצוא מבחר עצום - עם ספרי תהילים קטנים למזל, מחזיקי מפתחות עם צירופי אותיות קבליים, מחזיקי מפתחות עם משפטים או חריטות אישיות , סמלים ולוגויים וכמובן מקום לתמונה.

איזה מחזיק מפתחות לבחור?

קיימים סוגים שונים, כאלה שמיועדים לצרור מפתחות גדול, כאלה שניתן להצמיד למכנסיים או לחגורה, מחזיקי מפתחות עם אפשרות למשוך ממקום למקום, או כאלה שעשויים מגומי. ניתן לבחור מחזיק מפתחות מעוצב ויוקרתיים או בציפוי אמייל - אין חוקים והכל הולך. הדבר היחידי שחשוב הוא שהם יתאימו למטרה ולמאורע.

 

לא מספיק כמתנה

במידה והמתנה שאתם מחפשים לאדם היקר ללבכם אינה רכב או דירה, הרי שמחזיק מפתחות לבדו לא יספיק גם אם יהיה מזהב ועם חריטה אישית רומנטית. כדי לשוות למתנה כולה נפח כדאי לצרף למחזיק המפתחות עוד משהו קטן, סט עטים, קופסא לכרטיסי ביקור יוקרתית וכד'.

וכמובן לא לשכוח את הברכה- הברכה לא תישאר עם מחזיק המפתחות אבל היא זו שתעניק לו את הערך הסנטימנטלי שיהיה להם.

 

מוצר לקידום מכירות

אין מי שלא אוהב לקבל מתנה. יש מצבים שבהם להציע מתנה קטנה יכול לסגור את העסקה – אפילו אם מדובר במחזיק מפתחות. המחשבה והעיצוב יוכלו להיות משמעותיים ובעלי ערך גם כאמצעי שיווקי להטמעת הלוגו או פרטים חשובים של עסק שתרצו שהלקוחות שלכם יזכרו. משרדי נדל"ן/משרדי מכירות רכב, השכרת קטנועים /מוסכים רואי חשבון /עורכי דין ועוד ועוד.

מקובל להציע שי קטן בסיום פגישה ראשונה משמעותית ומחזיק מפתחות שמעוצב בצורה איכותית יכול מאוד להתאים.
מחזיקי מפתחות כאלה נהוג לרכוש בכמות גדולה יותר והם יצריכו עיצוב של גלופה שתכיל את הלוגו או כיתוב רלוונטי.

מחזיקי מפתחות רומנטיים

מחזיק מפתחות יכול לקבל משמעות רומנטית אם הוא מגיע עם שינוי סטטוס זוגי. מעבר למגורים בדירה משותפת, הצעת קידום בעבודה, מעבר משותף למגורים בבית חדש , וכמובן מחזיקים בעל עיצוב לב או חצי לב למחזיק זוגי משותף, מחזיק עם חריטה אישית רומנטית או התמונה של האהוב/ה והילדים.
וכמובן לברי המזל שבאפשרותם לרכוש לבני הזוג שלהם רכב- חייבים לצרף למתנה מחזיק מפתחות שיזכיר כמה הם אהובים

 

מרגישים שאתם צריכים עוד מידע על הזמנת מוצרים מותאמים אישית? צרו קשר וכבר היום התמונה תיראה בהירה יותר!

בצחובוי תמצאו בין השאר:

אוזניות ורמקולים

סמלים

גביעים 

קוביות קריסטל תלת מימד

מגיני הוקרה

צלחות אליפות

ומתנות לעובדים