מיתוג ועיטוף כלי רכב

כיצד מיתוג ועיטוף כלי רכב יגרמו להעלאת מודעות העסק

אנחנו רואים אותם בכל מקום. על בניינים גורדי שחקים, בתחנות האוטובוס ולעיתים גם על גבי מסכי טלוויזיה דיגיטלית. אנו חיים בעידן בו פרסומות הן הדבר העיקרי שמופיע לנגד עינינו החל מהנסיעה לעבודה ועד הדרך חזרה הביתה, וזאת כתוספת לפרסומות השונות שאני רואים בטלוויזיה. למרות זאת, ישנם פרסומות ספציפיות אשר מצליחות להיכנס אלינו לתודעה, למרות שאנו רואים עוד מגוון רכב של פרסומות לאחר מכן.

במידה ושאלתם את עצמכם, מהו אותו סוד של אותה פרסומת אשר מצליחה לחדור לתודעה של כל כך הרבה אנשים, הרי לכם התשובה כאן במאמר שלפניכם.
קיימות דרכים שונות לפרסם את העסק שלכם. אך הפרסום האפקטיבי והיעיל ביותר הוא פרסום על גבי רכבים, כלומר עיטוף הרכב ע"י מדבקה איכותית ובעיקר בולטת אשר תיכנס לתודעה של האנשים ובייחוד של לקוחות פוטנציאלים רבים.
במאמר, נעלה את יתרונות הפרסום על גבי רכבים ונדבר על מיתוג נכון של עסק. בנוסף, נצביע על עקרונות שונים אשר עלינו לשים לב אליהם בעת עיטוף הרכב.

כיצד ניצור תדמית חדשה לעסק בעזרת מיתוג ועיטוף רכבים

עיטוף ומיתוג רכבים לא רק משמשים כפרסומת קלילה, אפקטיבית ובעיקר מועילה אלא מעניקים לבעליה הרבה יותר. מיתוג נכון של הרכב, יעניק לעסק שלכם תדמית עסקית חזקה, עוצמתית, אמינה ובעיקר יציבה. פרסומות טובות, הן פרסומות שנכנסות אלינו לתודעה גם בלי שנשים לב לכך. חברות גדולות ועוצמתיות, אשר להן צי רחב של רכבים, לא יוותרו לעולם על עיטוף הרכב, וזאת מהסיבה הפשוטה שהן מודעות לכוח השפעה שיש לאותן מדברות.
מדבקה על גבי הרכב, מצביעה לנו על עסק פורה ובעיקר מצליח, ויוצרת לבעל העסק תדמית עסקית – חיובית אשר תביא בסופו של דבר לתוצאות רצויות. קיימים יתרונות רבים לעיטוף רכבים עבור העסק שלכם, יתרונות אשר גם יעניקו לכם תדמית עסקית חזקה ונכונה וגם יעניקו לכם יתרונות נוספים בתור בעלי עסקים:

חשיפה תמידית

לא משנה לאן תיסעו, בין אם למכולת ובין אם לאילת, כל הרכבים שנמצאים סביבכם מביטים על הפרסומת שלכם. כידוע, אנו חיים במדינה, שפקקים מהווים חלק בלתי נפרד מהחיים, אז למה לא לנצל זאת עבור פרסום יעיל ואפקטיבי? תוכלו להיות שאף לקוח לא יפספס את הפרסומת שלכם על גבי הרכב.

תשלום חד פעמי

לעומת ערוצי פרסום אחרים, כאן אתם משלמים עבור עיטוף הרכב בלבד. אתם כבר לא צריכים לחזר אחרי עיתונים, מפרסמים שונים או אתרי אינטרנט, כלי הפרסום הייחודי שלכם בא לידי ביטוי בעיטוף הרכב, עיטוף שיתבצע בפעם אחרת, בתשלום חד פעמי וכמובן שכל השאר זה רק בונוס שלכם.

עמידות בפני מזג האוויר

לעומת פרסומות אחרות, אשר רגישות לתנאי מזג האוויר, הפרסומת שלכם נשארת נקייה, רעננה ובעיקר לא נפגמת עקב שינויים במזג האוויר. במידה ואתם בוחרים בחברת אמינה ובעלת ניסיון, תוכלו להיות בטוחים שהפרסומת תישאר כמו שהיא לאורך שנים ובעיקר לא תתקלף או תדהה מהר כמו שאר ערוצי הפרסום שאנו מכירים.

יצירת תדמית עסקית – חיובית

מיתוג ועיטוף רכבים, מביא לתוצאות ברורות וזאת מהסיבה הפשוטה שעיטוף רכבים יוצר תדמית של חברה רווחית ויציבה אשר נמצאת בשוק כבר הרבה שנים ולא הולכת להעלם בקרוב. תדמית עסקית חיובית, יוצרת אצל הלקוח ביטחון מלא, אשר מעניק לו את היכולת לפנות אליכם במידת הצורך.

עיטוף ומיתוג רכבים עבור כל הרכבים

לא משנה אם אתם רוצים לפרסם את העסק שלכם על גבי רכב פרטי או ע"י משאית, עיטוף רכבים מתאים לכל רכב, לא משנה מהו הצבע, הדגם או השנה של הרכב. תוכלו להתאים את הפרסומת עבור הרכב שלכם ספציפית ובכך להעניק עוד טאצ' עיצובי מעניין לפרסומת.

אחד האלמנטים החשובים לנו ביותר בפרסום העסק שלנו, הוא היכולת שלנו לגרום ללקוח לבחור לקבל מאתנו שירות על פני חברות אחרות. למשל, במידה ואני זקוקים לאולם אירועים או למסעדה בו נציין אירוע משפחתי, אנו רוצים להיות בטוחים שאנו נעלה באופציה הראשונה של הלקוח שלנו, ועל מנת להיות האופציה הראשונה של הלקוח עלינו לתת דגש בפרסום, שגם מבחינה גרפית יהיה מושך לעין ומעניין ויתרה מכך יהיה מפורסם וממותג בצורה נכונה ובעיקר אפקטיבית.

ובעיקר לבצע את עיטוף הרכב אצל חברה מקצועית, אמינה ובעיקר מנוסה

עקרונות חשובים שיביאו למיתוג נכון ואפקטיבי של העסק שלכם

במידה ואתם מעוניינים למתג את הרכב שלכם בצורה נכונה, מומלץ קודם כל לקרוא את העקרונות החשובים שלפניכם, עקרונות שיעזרו לכם לעטוף את הרכב שלכם ויתרה מכך למתג אותו בצורה שתשיג את המטרה. אספנו עבורם 5 עקרונות חשובים אשר חשוב לתת עליהם את הדעת ובעיקר לזכור אותם בעת בחירת המדבקה לרכב:

מדבקה איכותית

חשוב לגשת ולבצע את עיטוף הרכב בחברה אמינה ובעלת ניסיון, אשר תביא בסופו של דבר לתוצאות מדהימות. מדבקה איכותית היא מדבקה שלא תראו עליה שריטות או דהייה של צבעים ובעיקר נשמרת מפני נזקי מזג האוויר.

עיצוב גרפי ע"י חברה מיומנת

חברה שמתמחה בעיטוף רכבים היא חברה שתדאג לספק לכם את העיצוב הגרפי המקצועי ביותר ובמיוחד מדויק וזאת על מנת שהפרסום על המדבקה יהיה כמה שיותר איכותי, מקצועי ובעיקר מושך את העין.

התקנה ללא תקלות

טיפ נוסף וחשוב לא פחות, הוא לקבל שירות מחברה מקצועית אשר תדביק לך את המדבקה בצורה חלקה ובעיקר ללא בועות אשר יראו לעין ובעיקר יהרסו את כל היופי של המדבקה.

תעודת אחריות

יש לשים לב כי לחברה שאתם פונים אליה יש תעודת אחריות, תעודה אשר תזכה אתכם בשירות חינם במידה ונהרסה המדבקה.

המלצות

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא כמובן לבקש המלצות ושמות של חברות אשר נתנו את ביטחונכם באותה חברה והעניקו להם שירות מקצועי ללא פשרות. חשוב לשאול ולא להתבייש וזאת מהסיבה הפשוטה שאתם יכולים ללמוד המון על איכותה של החברה מתוך ההמלצות שקיבלתם.

מחפשים דוגמא יצירתית שתעטוף לכם את הרכב?

קיימות אינספור דוגמאות יצירתיות לעיטוף ומיתוג רכבים, תוכלו לעטוף את הרכב במדבקות מקוריות אשר יצליחו למתג אתכם לא רק כחברה מצליחה אלא גם כחברה יצירתית בעלת מעוף גבוהה. ריכזנו עבורכם שלושה דוגמאות מקוריות של עיטוף רכבים אשר משמשות בעלי עסקים מצליחים:

  • עיטוף רכב פרטי בצורת מכונית מרוץ - במידה ואתם רוצים להשתולל בדמיון ושכולם ידברו על החברה שלכם, תוכלו "לגוון" בדגם של הרכב שלכם וליצור לעצמכם עיטוף רכב מגניב ובעיקר מקורי.
  • עיטוף אוטובוסים - הפרסומת שלכם יכולה להיות הרבה יותר מסתם פרסומת. גרפיקה ממוחשבת ותלת ממדית תיצור תחושה שהפרסומת יוצאת "מעבר לקווים" ובייחוד תוכלו לנצל את שטחו הגדול של האוטובוס על מנת לנצל כמה שיותר שטח פרסום.
  • עיטוף משאיות - על מנת לתת טאצ' מעניין לפרסומת ובעיקר מקורי, מומלץ להדביק מדבקה צבעונית תואמת גם בתא הנהג ולא רק בשטח הפרסום עצמו.

לסיכום, אתם בתור בעלי עסקים, רוצים להעביר ללקוחות שלכם מסר מאוד חד וברור. אתם רוצים להעביר ללקוחות שלכם את המסר שהחברה שלכם היא חברה אמינה, יציבה ובעיקר רווחית. על מנת שתוכלו למתג את עצמכם כחברה כזו, מומלץ למתג את הרכב שלכם בצורה נכונה.

מרגישים שאתם צריכים עוד מידע על הזמנת מוצרים מותאמים אישית? צרו קשר וכבר היום התמונה תיראה בהירה יותר!

בצחובוי תמצאו בין השאר:

סמלים

גביעים 

קוביות קריסטל תלת מימד

מגיני הוקרה

צלחות אליפות

ומתנות לעובדים

[caption id="attachment_5801" align="alignnone" width="300"]מיתוג ועיטוף כלי רכב מיתוג ועיטוף כלי רכב[/caption]