שאלות ותשובות על מוצרי היודאיקה של צחובוי

שאלות ותשובות על מוצרי היודאיקה של צחובוי

1. כמה יכולים לעלות מוצרי היודאיקה שלכם? האם הם יקרים?

מוצרי היודאיקה של החברה נמכרים במחירים מגוונים והוגנים. המחירים יכולים לנוע מכמה שקלים בודדים, ועד מאות שקלים. תלוי במוצר, באיכות שלו, ברכיבים מהם הוא מורכב ועוד.

2. האם ניתן להזמין את מוצרי היודאיקה שלך באינטרנט או במשלוח?

שירותי האינטרנט שלנו משמשים אותנו בעיקר בעבור לקוחות שכבר התקשרו, שוחחו עם נציג מכירות, ראו את הדגמים השונים שאנו מציעים ואת הרעיונות שאנו יכולים לספק להם, ולאחר שהתקשרו מבקשים להזמין את הדבר בו הם חפצים במייל. הזמנה ישירה של מוצר לפני שיחה עם לקוח היא פחות נפוצה.

3. מאילו חומרים אתם מייצרים יודאיקה?

החומרים מהם אנו מייצרים את מוצרי היודאיקה שלנו הם מגוונים מאוד. זה נע מזהב טהור ואיכותי, ועד בד פשוט. כדאי לבדוק ספציפית לגבי כל מוצר כדי להיות בטוחים.

4. האם מחירי המוצרים שלכם באינטרנט שונים מהמחירים בחנות?

לא. המחירים באינטרנט הם זהים לאלו המופיעים על המוצרים בחנות עצמה, אך מוטב שלא להזמין באינטרנט לפני שתשוחחו לפחות בטלפון עם נציג ותשמעו מה הוא יוכל להציע לכם.

5. האם ניתן להזמין חפץ יודאיקה בהזמנה אישית?

בהחלט! כל מה שתרצו מהקטגוריה של יודאיקה, החל בפמוטים, כולל פסלונים וכלה בעטים, את כולם תוכלו להזמין באופן המותאם לסגנונכם וטעמכם האישי. המתכות, העיצוב, הצורה, כולם יכולים להיות לפי בחירתכם – התפרעו.

6. האם אתם מוכרים גם יודאיקה עתיקה?

לא. את היודאיקה שאנו מוכרים אנו מייצרים אצלנו, בעבודה קפדנית ואיכותית. לכן, לצערנו לא ניתן לרכוש אצלנו יודאיקה תוצרת חוץ, שכוללת בתוכה גם יצירות יודאיקה עתיקות.

7. כמה זמן אתם עוסקים בייצור יודאיקה?

חברת צחובוי נוסדה בשנת 1920, ובאותה השנה גם החל ייצור היודאיקה במסגרתה. מאז ועד היום, אנו עובדים על ייצור יודאיקה איכותית ומוצלחת במיוחד בעבורכם.

8. מי הקים את החברה?

את חברת צחובוי הקים גרשון צחובוי ז"ל, אשר היה אמן חריטה ביד. אליו הצטרפו מאוחר יותר, בנו מיכאל, ואף נכדו אילן. העסק המשפחתי פועל עד היום באותה המתכונת של מוצרי מתכת איכותיים.

9. האם ניתן להיעזר בשירותכם לתיקון יודאיקה?

לצערנו, בחברת צחובוי איננו מתעסקים בתיקונים. לכן, איננו יכולים לתקן חפצי יודאיקה. עם זאת, נוכל בהחלט להמליץ לכם על מוצרים דומים, אם תרצו להחליף את המוצרים השבורים.

10. מי הלקוחות שמסתייעים בעזרתכם?

חברת צחובוי מסייעת לעסקים מובילים בארץ ובעולם, ביניהם משרד הביטחון, צה"ל, הממשלה (למשל, לייצור מדליות אולימפיות), רפאל, חברות הייטק שונות ועוד.

מרגישים שאתם צריכים עוד מידע על הזמנת מוצרים מותאמים אישית? צרו קשר וכבר היום התמונה תיראה בהירה יותר!

בצחובוי תמצאו בין השאר:

סמלים

גביעים 

קוביות קריסטל תלת מימד

מגיני הוקרה

צלחות אליפות

ומתנות לעובדים