שימוש נכון במוצרי פרסום יגרום לעסק שלך לשגשג

שימוש נכון במוצרי פרסום יגרום לעסק שלך לשגשג

בעידן שלנו, בו ישנה תחרות עצומה וריבוי של חברות ומותגים, ישנה חשיבות מרכזית לחדשנות ויצירתיות בדרכי פרסום ושיווק העסק. אחת הדרכים האפקטיביות והמתקדמות לקידום מותגים היא שימוש במוצרי פרסום מוחשיים, שיכולים לשמש את הלקוחות והעובדים, ולכן להישאר ברשותם לאורך זמן. מיתוג, פילוח קהל היעד, ובחירה נכונה של מוצרי הפרסום הם רק חלק מההיבטים שיש לתת עליהם את הדעת. כיוון שכך, חשוב לקבל ידע מקיף והכוונה מקצועית שיבטיחו את התוצאות הרצויות. המאמר הבא מביא מספר עקרונות חשובים בשימוש נכון במוצרי שיווק, על מנת לקדם את העסק ולהביא לשגשוגו. 

בחירה במוצרי פרסום הרלוונטיים לקהל היעד

ייחודם של מוצרי הפרסום, הוא בהיותם פיזיים ומוחשיים. בשונה מאתר אינטרנט או שילוט, הלקוח מקבל את מוצרי הפרסום לידיו ומחזיק בהם. מוצרי פרסום אפקטיביים הם כאלה שהלקוח יכול גם להשתמש בהם, ולפיכך לשמור אותם ברשותו לאורך זמן רב. לכן, חשוב במיוחד ליצור פילוח ניכון של קהל הלקוחות והבנה מעמיקה של צרכיו, על מנת לבחור מוצרי פרסום שיהיו בעלי רלוונטיות והתאמה מיטבית. כך לדוגמא, לקהל יעד סטודנטיאלי, עשויים להתאים עטים או דיסק און קי עם לוגו של החברה, ואילו קוביות קריסטל ממותגות אטרקטיביות ללקוחות העובדים במשרד. דוגמא נוספת ומעניינת, היא כפכפי ספא ממותגים, שיכולים להוות מתנה נהדרת למנויים בחדר כושר או לאורחיו של בית מלון, כאשר ישנן אפשרויות רבות נוספות שיכולות להתאים לכל קהל יעד.

מוצרי פרסום חדשניים ובנייה נכונה של תדמית החברה

חשיבות מיוחדת נודעת למוצרי הפרסום הדיגיטליים, שמשדרים חדשנות עדכנית, כדוגמת דיסק און קי, מעמד לטלפון נייד, פנסים נטענים וגדג'טים ייחודיים נוספים, המעוטרים בגרפיקה מתאימה בתוספת הלוגו של החברה. אפשרות פופולארית נוספת היא שימוש באמצעי הפרסום להעברת מסרים בעלי חשיבות חברתית או אקולוגית לצד לוגו המותג, אשר מסייעים לבנות תדמית נכונה מוסרית ומתקדמת לחברה.

מוצרי פרסום המשמשים כמתנה ללקוחות

מוצרי הפרסום יכולים להימסר ללקוחות לאחר שביצעו רכישה בבית העסק, במסגרת אירוע לקידום מכירות או מתנה לרגל יום הולדת או הצטרפות למועדון החברים. בחברת צחובוי נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי לאור הידע וניסיון הרחבים שצברנו, כדי לסייע לכם במיתוג נכון, ניתוח של צרכי קהל היעד ובחירה במוצרי הפרסום המתאימים, אשר יבטיחו את קידום העסק שלכם והצלחתו.

תרומתן של מתנות ממותגות לעובדים להצלחת העסק

מתנות ממותגות יכולים להוות תמריץ משמעותי לעובדי העסק. בין אם הן מוענקות לכבוד החג בפני עצמן, לצד שי אחר, או ללא סיבה מיוחדת, המתנות הממותגות נותנות לעובדים תחושה של הערכה על פועלם, ומחזקות את הרגשת השייכות שלהם לחברה. מיתוג נכון ובחירה מדויקת במוצרי פרסום חדשניים, שימושיים ואיכותיים, תורמים לכך שהעובדים שלך יהיו גאים בחברה אליה הם משתייכים, ויציגו אותה באופן מחמיא יותר בפני קהל הלקוחות. בנוסף לכך, עצם השימוש במוצרי פרסום איכותיים בחיי היומיום, מושך תשומת לב רבה, ומסייע בחשיפה של המותג והמסרים הרצויים ללקוחות קיימים, פוטנציאליים וחדשים. כך לדוגמא, חברת אורדה פרינט, הזמינה מצחובוי עטים ממותגים עם הלוגו שלה. תוך זמן קצר, דיווח סמנכ"ל השיווק על עלייה רבה בשביעות הרצון של הלקוחות הקיימים וכן סיוע משמעותי בהבאת לקוחות חדשים.

לסיכום, למוצרי הפרסום ישנה השפעה שיווקית אדירה ופוטנציאל רב לחשוף את הלקוחות למותג או לעסק, יתרונותיו וייחודיותו. אנו בחברת צחובוי נשמח להעניק לכם ליווי של מיטב המומחים שלנו למיתוג ואת המוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר. התקשרו אלינו עוד היום לטלפון 072-3714050 , ויחד נקדם ונזניק את העסק שלכם באופן יעיל, ממוקד ואף חסר תקדים.

בצחובוי תמצאו בין השאר:

סמלים

גביעים 

קוביות קריסטל תלת מימד

מגיני הוקרה

צלחות אליפות

ומתנות לעובדים