הדפסה על זכוכית - צחובוי
שירות לקוחות: 03-682-8889
עגלת הצעות מחיר
אין מוצרים
הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית
הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית היא מתנה אשר החלו לתת בשנים האחרונים בגלל ייחודה - זוהי מתנה שניתנת אחרי השקעה הכוללת השקעה בדמות בחירת תמונה, מחשבה והדפסה במקום שמתמקצע בכך.

בשנים האחרונות התחוללו מספר שינויים והתפתחויות שאפשרו ליצור הדפסה שכזו, איכותית יותר מבעבר ובכך אפשרו לייצר מוצרים חדשים כמו פסלים, מגיני הוקרה ועוד מוצרים עליהם ניתן לחרוט ציטוטים או כל טקסט רגשי שהוא ואף להוסיף תמונות.
הודות למכונות מתקדמות שפותחו בשנים האחרונות, ניתן לבצע את ההדפסה באמצעות קרני לייזר באופן איכותי ומאוד מדויק על גבי משטחי זכוכית שונים

הזכוכית הוא חומר מאוד חזק ומוצק, אך גם שביר ולכן יש להקפיד עם העבודה איתו. "משימת" ההדפסה על גביה חייבת להיעשות ע"י אנשים מקצועים המומחים לכך.

חשוב לדעת:


ישנם 2 אלמנטים שחובה לזכור כמדובר בהדפסה על זכוכית:
1. איכותה של ההדפסה - מאוד חשוב לדעת את איכותה של הזכוכית בה ועד כמה היא עמידה: ככל שהזכוכית ברמה נמוכה יותר ופשוטה יותר גדל הסיכוי שהיא תישבר מהר ובקלות. מצש ני, ככל שעולה איכות הזכוכית, המוצר יחזיק מעמד שנים

2. איכות של מכונת הדפסה חשוב אף היא - חשוב שהמכונה תהיה איכותית וומדוייקת: ככל שההדפסה תהיה איכותית יותר, התמונה תהיה מוצלחת יותר

חשוב שהתמונה שבוחרים להדפיס תהיה איכותית וכדאי שתהיה מרגשת עבור מקבל המתנה.סה מיחודת במינה שמעניקה לתמונה מרקאה בעל ברק וניצוף ייחדי מה שיותצר מראה מרהיב.
כשנתנת מתנה שכזו היא מעידה על מחשבה רבה והשקעה לא מבוטלת.


ייחודה של הדפסה על זכוכית


מתנה בדמות הדפסה על זכוכית של פסל זכוכית ובתוכו תמונה של אדם אהוב מהווה מתנה מיוחדת ומרגשת מאוד.
מתנה שכזו, המונחת על גבי שולחן העבודה או בחדר השינה היא מיוחדת ושונה בנוף. 
חשוב לציין כי ניתן לייצר מגוון רחב של סוגים עם תמונות במוצרי זכוכית - אפשר לשלב הדפסה בתוך זכוכית או לחילופין לצרוב את התמונה על גבי זכוכית.
מכונות לייזר מדויקות, איכותיתות וחדות מסוגלות להדפיס תמונה על זכוכית ובכך להקנות  מראה מיוחד וייחודי  - באם תיבחר תמונה יפה ומיוחדת, בשילוב עם עבודה איכותית ומקצועית יכולה להיווצר תמונה מדהימה ביופיה וייחודה. 

אסור לשכוח שהזכוכית שבירה ועדינה ולכן יש להיזהר עם העבודה איתה ואת המתנה לעטוף בזהירות יתרה

אצלנו בצחובוי נהוג מזה שנים להקפיד על כל הפרטים, מהקטנים ועד הגדולים, ועך כך יעידו המוני לקוחותינו. צברנו ניסיון רב שנים בשלל הדפסות וצריבות ואנו בעלי ידע נרחב, מקצועי ומיומן בתחום.
נשמח מאוד לייעץ לכם ולשרת אתכם בצורה המיטבית והמקצועית ביותר בכל הנוגע לבחירת התמונה, אופן ההדפסה,בחירת גודל התמונה המתאים ועוד.
כחברה המתמחה מזה עשרות שנים בהכנת וייצור מאות סוגי מתנות ומאפשרת הדפסות וחריטות על סוגים שונים, אנו בעלי ניסיון רב בהדפסה על מגוון חומרים והיכרות עמוקה עם שלל מכונות על מנת לייצר את המוצר הטוב והאיכותי ביותר. כלל מוצרינו מיוצרים באמצעות הדפסה איכותית בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, עובדה המאפשרת עמידות לאורך זמן רב.

חיפוש מוצרים מהיר
* מ ב צ ע י ם    ח מ י ם *
קטלוג דיגיטלי 2019 - צחובוי

קטלוג דיגיטלי 2019 - צחובוי לצפייה לחץ כאן

צחובוי שופ!

צחובוי שופ! לפרטים נוספים לחצו כאן

גביעים במבצע

גביעים במבצע לפרטים נוספים לחצו כאן

צעיפים כובעים וביגוד בהדפס

צעיפים כובעים וביגוד בהדפס לפרטים נוספים לחץ כאן