הטרנדים החמים לשנת 2016 בתחום מוצרי הקד"מ (קידום מכירות) - צחובוי
שירות לקוחות: 03-682-8889
עגלת הצעות מחיר
אין מוצרים
הטרנדים החמים לשנת 2016 בתחום מוצרי הקד"מ (קידום מכירות)

הטרנדים החמים לשנת 2016 בתחום מוצרי הקד"מ (קידום מכירות)

 ישנם טרנדים רבים שהתפתחו בשנים האחרונות בכל הנודע למוצרי קד"מ לחברות מעניקות בחינם מוצרי קד"מ כבר עשרות שנים, כדרך להשאיר את שם החברה שלהם בפרספקטיבה של הקונה. כל עסק אשר מעוניין לקדם את המותג שלו עם מוצרי קידום מכירות, 2016 תהיה השנה של רעיונות מקוריים שוודאי יותירו חותם.

הנה 7 הטרנדים החמים שהולכים לעשות לנו את זה:


• מוצרי קידום מכירות זולים אינם רלבנטיים יותר. כיום חברות מגדילות את התקציב שלהן עבור מוצרי קד"מ על מנת ליצור מוצרים שהם יעילים, באיכות גבוהה ומחזיקים מעמד זמן רב.
• מוצרי קד"מ ידידותיים לסביבה גורם לצרכנים להרגיש טוב לגבי החברה שלכם. הדבר מעוגן במחקרים שביצעו לפיהם לאחוז גבוה של אנשים הייתה דעה טובה בעד חברות או מפרסמים, אם המוצר קד"מ שהם קיבלו היה ידידותי לסביבה.
• אריזה והצגה הינם היבטים חשובים ביותר, כמעט כמו המוצר עצמו. בעולם שבו כל אחד יכול להזמין מוצרים בלחיצת כפתור, איזה מותאמת אישית עושה הבדל עצום. הזמן המושקע להצגת המוצר שלכם בצורה ייחודית מעביר מידע עמוק יותר על החברה שלכם כך שההצגה משקפת את הטון של החברה.
• מוצרי קד"מ טכנולוגיים משפיעים משמעותית. יעילות תמיד הייתה עקרון מפתח למוצר קד"מ מוצלח ומוצרי קד"מ טכנולוגיים הינם מהיעילים ביותר, בין היתר כי אביזרים טכנולוגיים חדשים מומצאים כל הזמן.
• מוצרי קד"מ חשובים עבור האסטרטגיה השיווקית הכוללת. בשנת 2016, עסקים מבינים זאת ולכן, מצרפים מוצרים אלו ליצירת הלידים שלהם, מחזורי המכירות ואסטרטגיות הגיוס שלהם, זאת בהצלחה רבה.
• ביגוד. כל אביזרי הלבוש למיניהם שניתן ללבוש הינם פופולריים, לפי מחקרים שבוצעו, כך שלפחות 50% מהמשתתפים במחקר העדיפו מוצרי קד"מ מסוג זה. ניתן להוסיף את לוגו החברה לפריט הרלבנטי, וגם שם יש מגוון רחב למשל, כובעים, חולצות, ג'קטים ועוד.
• קודים QR. הוספת קוד תגובה מהירה למוצר הקד"מ מאפשרת לכם ליצור קשר עם הלקוח שלכם. הקוד ניתן לסריקה באמצעות טלפון חכם והוא לוקח את הלקוח לאתר החברה או לכל דף באתר לבחירתכם, כך שניתן לנתב את הלקוח לדף מסוים שבו ישנה תחרות או קופון מיוחד לשימוש למוצרי או שירותי החברה.

לסיכום, הסוגים השונים של מוצרי קידום מכירות, סחורה ממותגת ולוגו בהתאמה אישית אשר החברות מחפשות אחריהם, משקפים את הטרנדים של הצרכנים כיום. לכן, היצמדות לטרנדים אלה עשויה להביא להגברת ההצלחה של החברה, ביסוסה בשוק הרלבנטי, הגבלת המודעות לחברה, לאיכויותיה וכן, לטיב מוצריה ושירותיה.
חיפוש מוצרים מהיר
* מ ב צ ע י ם    ח מ י ם *
קטלוג דיגיטלי 2019 - צחובוי

קטלוג דיגיטלי 2019 - צחובוי לצפייה לחץ כאן

צחובוי שופ!

צחובוי שופ! לפרטים נוספים לחצו כאן

גביעים במבצע

גביעים במבצע לפרטים נוספים לחצו כאן

צעיפים כובעים וביגוד בהדפס

צעיפים כובעים וביגוד בהדפס לפרטים נוספים לחץ כאן